Destek Hattı:

0212 321 93 93

Hakkımızda

Hakkımızda

Amacımız; müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Kuruluşumuz faaliyeti itibarı ile hızla gelişmekte olan hazır yemek sektöründe, profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine deneyimli kadrosu ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumak GUSTA CATERING'in temel kuralıdır.

GUSTA CATERING olarak, toplu yemek üretimi ile İstanbul genelindeki şirket, firma ve fabrikalara günlük tabldot yemek servisimizle hizmet vermekteyiz. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler GUSTA CATERING ekibimizin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül ferahlığı ile ikram edebilirsiniz.

GUSTA CATERING, bu sektördeki en önemli sıkıntılardan biri olan, ilk günkü erişilmez tadı koruyamama ve lezzet monotonluğu gibi olumsuzluklara son noktayı koymuştur. Kaliteden taviz vermeden, Türk mutfağından derlediği ve sürekli yenilediği zengin menüleri ile dar kalıpların dışına çıkmıştır. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız firmalarımız, en iyi referansımızdır.

GUSTA CATERING olarak referanslarımızdan bizi sorabilir ya da kalitemizi test etmek için bizden yemek talep edebilirsiniz. Hizmet devamlılığı esas alınarak, kurduğumuz müşteri ilişkilerinde iş yerinizin ya da öngörülen bölümün ihtiyacına özel hareket etme kabiliyetimizi her zaman arttırmaktayız.


Misyonumuz;
Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasının üzerinde bir firma olmak.


Vizyonumuz;
Yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.